Verplaatste Wedstrijden

Klik op de onderstaande link om te springen naar:

Uit en Thuis wissel

Verplaatste wedstrijden (terugronde start 21/01/2023)

Uit en Thuis wissel

Speelweek Datum heenronde Divisie Wedstrijd   Datum terugronde
1 01.10.2022 3A De Jail - Terlengs   21.01.2023
1 01.10.2022 3D Raadshof B - Den Timmer   21.01.2023
2 08.10.2022 3C Raadshof A - Flying Darts B   28.01.2023
3 15.10.2022 1 Den Tennis - Berg Boy's   04.02.2023
3 15.10.2022 3A Bleu Mimosa - Dartaholics   04.02.2023
4 22.10.2022 3A All 4 One - Terlengs   11.02.2023
4 22.10.2022 3D Den Timmer - 't Blökske   11.02.2023
11 07.01.2023 3D Den Timmer - The Bully's   22.04.2023
10  17.12.2022 1 Madhouse 2.0 - Tegen 't Randje   15.04.2023
8 03.12.2022 3C Smash - De Moodvikings   18.03.2023
11 14.01.2022 1 Den Tennis - Lions A   22.04.2023
13 28.01.2023 Ere De Dartons - Flying Darts A   28.01.2023
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 

Verplaatste wedstrijden (terugronde start 21/01/2023)

Speelweek Voorziene datum Divisie Wedstrijd Wordt gespeeld op Uitslag
1 01.10.2022 1 Lions A - Voltreffers 19.11.2022 7-3
1 01.10.2022 2A De Koekoek A - Nineball 29.10.2022 4-6
1 01.10.2022 3C Flying Darts B - De Barrier B 19.11.2022 4-6
2 08.10.2022 2B Erasmus - Bull's Eye 19.11.2022 8-2
2 08.10.2022 3A Tril - Classic 26 C 19.11.2022 1-9
2 08.10.2022 3C De Moodvikings - 't Onderonsje 29.10.2022 5-5
3 15.10.2022 2B Bull's Eye - Xtremedarts 29.10.2022 3-7
3 15.10.2022 2B Loaneke - 't Lamme Handje 19.11.2022 5-5
3 15.10.2022 3A De Jail - Tril 29.10.2022 7-3
3 15.10.2022 3A Happy Darts - Vijvershof 29.10.2022 3-7
3 15.10.2022 3B Spekkies Dartsclub - Lucky Arrows 13.01.2023 4-6
4 22.10.2022 3A Dartaholics - Happy Darts 23.10.2022 0-10
4 22.10.2022 3B Classic 26 B - 't Brakske 23.10.2022 4-6
4 22.10.2022 Ere De Pikkers - The Musketeers A 14.01.2023 5-5
5 05.11.2022 1 Tegen 't Randje - De Schakel A 14.01.2023 7-3
5 05.11.2022 3C 't Onderonsje - Pol Kip B 19.11.2022 3-7
6 12.11.2022 1 Lions A - Tegen 't Randje 05.11.2022 3-7
6 12.11.2022 3A Dartaholics - De Jail 15.11.2022 3-7
7 26.11.2022 Ere Club 2000 A - Nine Darters 14.01.2023 8-2
8 03.12.2022 2B 't Zoalke - Lucky Shot 19.11.2022 8-2
8 03.12.2022 3B Lucky Arrows - Mimosa 14.01.2023 5-5
9 10.12.2022 1 Tegen 't Randje - The Whippet 19.11.2022 7-3
9 10.12.2022 3C De Barrier B - Smash 09.12.2022 5-5
10 17.12.2022 3D Amigos - Pol Kip C 14.01.2023 3-7
11 07.01.2023 3B Black Arrows - Eagles 14.01.2023 0-10
12 21.01.2023 3D Den Timmer - Raadshof B 22.01.2023 3-7
16 25.02.2023 3A Dartaholics - Classic 26 C 18.02.2022  
17 04.03.2023 3C De Schakel B - Smash 25.03.2023  
7 26.11.2022 2B Pol Kip A - 't Zoalke 14.01.2023 4-6
10 17.12.2023 1 Lions A - De Schakel A 16.12.2022 7-3
16 25.02.2023 3B Naast Den Hoek - 't Brakske 26.02.2023  
11 07.01.2023 2A Shotgun B - Joker B 14.01.2023 3-7
9 10.12.2022 3C De Schakel B - Flying Darts B 14.01.2023 FF
12 21.01.2023 3A Dartaholics - Vijvershof 14.01.2023 5-5
9 10.12.2022 3B Classic 26 B - Eagles 16.12.2022 2-8
10 17.12.2022 3A Vijvershof - 't Buske 08.01.2023 4-6
14 04.02.2023 3D Den Timmer - Lions C 03.02.2023  
10 17.12.2022 3C Lions D - Pol Kip B 23.12.2022 4-6
15 11.02.2023 3D Lions C - Red Bulls 10.02.2023  
22 22.04.2023 2A Shotgun A - Bull Sharks 09.04.2023  
10 17.12.2022 1 Bonaparte - De Barrier C 20.01.2023 8-2
15 11.02.2023 3B De Skulls - Naast den Hoek 25.03.2023  
13 28.01.2023 3C De Barrier D - Pol Kip B 27.01.2023 7-3
12 21.01.2023 Ere Club 2000 A - Dartons 18.02.2023  
12 21.01.2023 3B Naast den Hoek - Spekkie's Dartsclub n.n.b.  
12 21.01.2023 3C Raadshof A - De Barrier D 25.03.2023  
12 21.01.2023 3A Terlengs - De Jail 30.01.2023 5-5
14 04.02.2023 3D Red Bull's - Pol Kip D 25.03.2023  
21 15.04.2023 2B Bulldozers - Erasmus 18.02.2023  
15 11.02.2023 3A De Jail - 't Buske 18.02.2023  
15 11.02.2023 2A De Koekoek A - Joker A 08.04.2023